BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Méltatlansági eljárást indított a NAV egy munkatársa ellen

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal méltatlansági eljárást indított egy szeptember 24-én őrizetbe vett munkatársa ellen.

2015. szeptember 25. péntek, 13:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Nemzeti Védelmi Szolgálat közérdekű bejelentés nyomán úgynevezett megbízhatósági vizsgálatot végzett és bebizonyosodott, hogy a zalai férfi megalapozottan gyanúsítható hivatali vesztegetéssel - olvasható az adóhivatal közleményében.

A gondnoksági feladatokat ellátó dolgozónak egyébként semmilyen ráhatása nem volt olyan ügyekre, amelyek elintézését megígérte több százezres kenőpénz ellenében.

A rendőrség a férfit egy siófoki étteremben a csapdapénz átvételekor buktatta le. A NAV továbbra is zéró toleranciát alkalmaz a hivatali visszaéléssel szemben, és mindent elkövet annak érdekében, hogy a jövőben egyetlen ilyen eset se fordulhasson elő.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet