BUX 138788.20 -0,51 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Navigator nyerte az autópályakezelő pályázatát

A Navigator Zrt. vezette konzorcium nyerte az Állami Autópálya Kezelő Zrt. új informatikai rendszerének kiépítését.

2009. július 20. hétfő, 10:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Navigator Informatika Zrt. és a vele konzorciumban induló SAP Hungary Kft. nyerte az Állami Autópálya Kezelő Zrt. (ÁAK) új SAP rendszerének kiépítésére és üzemeltetésére kiírt közbeszerzési pályázatot.

A megállapodás értelmében a Navigator fő feladata lesz a rendszerhez szükséges architektúra megtervezése, az új hardver és szoftver elemek beszerzése, a rendszer felépítése, illetve az adatmigráció a jelenlegi rendszerből az újonnan felépített rendszerbe.

Továbbá a vállalat a hardver, az operációs rendszer, az adatbázis-kezelő rendszer és az SAP teljes körű üzemeltetését is ellátja. Emellett helyszíni üzemeltetési támogatást, illetve üzemeltetési és fejlesztési tanácsadást is nyújt majd. A megbízás 2 évre szól, értéke több mint 70 millió forint.

Az ÁAK által meghirdetett pályázatra 6 vállalat nyújtott be ajánlatot, amelyből 4 bizonyult érvényesnek. A gazdasági, illetve a műszaki-szakmai szempontok mellett a legalacsonyabb ajánlati ár alapján választották a konzorciumot.

A Navigator Informatika Zrt. a hazai informatikai piac egyik vezető informatikai outsourcing szolgáltató vállalata, legnagyobb megrendelői közé tartozik az Antenna Hungária és a Wallis Csoport, illetve az Országos Vérellátó Szolgálat, amely Magyarország vérbankjának szakmai és logisztikai működéséhez szükséges informatikai hátteret biztosítja.

Külsős Szerző
Külsős Szerző

Ez is érdekelhet