BUX 139847.52 0,16 %
OTP 45940 -0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lakásépítések, építési engedélyek 2004. I­III. negyedév

Az év első kilenc hónapjában több mint 22 ezer új lakást vettek használatba, és több mint 42 ezer új lakás építésére adtak engedélyt - áll a KSH legújabb gyorsjelentésében.

2004. november 4. csütörtök, 17:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A használatba vett lakások száma 45 százalékkal, az új engedélyeké 2 százalékkal több, mint az előző év hasonló időszakában volt. A használatba vett lakások száma és jellemzôi az előző negyedévekhez hasonlóan<BR>alakultak a harmadik negyedévben is, míg az új lakásépítési engedélyeknél az utolsó három hónapban 4 százalékos visszaesés következett be. A befejezett lakásépítések alakulását elsôsorban a fővárosi építések nagy aránya, az<BR>értékesítésre szánt vállalkozói lakások és ezzel együtt a többszintes, többlakásos építkezések további jelentős növekedése határozta meg.

Németh Géza
Németh Géza

Ez is érdekelhet