BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A kormány megtilthatja a ferihegyi bádogterminál használatát

Cseresnyés Péter, az Innovációs és Technológiai Minisztérium államtitkára az MSZP-s Mesterházy Attila kérdésére tett ismételt ígéretet a ferihegyi állapotok rendezésére - írja a hvg.hu.

2019. május 21. kedd, 21:15

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormány határozott elvárása, hogy már rövid távon emeljék az utaskiszolgálás színvonalát, és tiszta és higiénikus környezetet teremtsenek minden, utasok által igénybe vett területen - olvasható a parlament oldalára feltöltött válaszban.

Hangsúlyos elem, hogy a diszkont járatok be- és kiszállítására használt bádogépületek záros határidőn belül nem működhetnek tovább a jelenlegi formájukban. A határozott igényt nyomatékosítja annak előrejelzése, hogy a kormány a jövőben akár rendeleti úton betilthatja a kérdéses építmények használatát - idézi a hvg az államtitkárt.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet