BUX 138761.80 0,83 %
OTP 44550 1,3 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egy hatéves kisfiú azt kérte karácsonyra, hogy szemetet szedhessen

Sokkal tisztább lenne a világ, ha mindenki összeszedné a szemetet - mondta a kisfiú.

2018. december 26. szerda, 13:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Öcsém decemberben lett 6 éves, karácsonyra szemét szedő csipeszt kért a Jezuskától. Ő szeretné tisztábbá tenni a környezetét és ezért hajlandó is tenni, így ma elmentünk és az utcában szemetet szedtünk! - kezdi Facebook-bejegyzését annak a kisfiúnak a bátyja, aki szemben más kortársaival nem valamilyen játékot választott magának karácsonyra.

Azt mondta, szerinte sokkal tisztább lenne a világ, ha mindenki összeszedné a szemetet. Bátyja arra kér mindenkit, hogy kövessék a példáját, mert akkor jobbá tehetik környezetüket.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet