BUX 138308.85 0,5 %
OTP 44310 0,75 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hosszú lezárás kezdődik M15-ös rajkai szakaszánál

Az M15-ös autóút kétszer két sávossá fejlesztésének részeként megkezdik a rajkai csomópont átépítését, ezért korlátozzák a forgalmat.

2018. november 16. péntek, 20:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A beruházó Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteki, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint jövő hétfőtől a Rajkai csomópont jobb oldali kihajtó ágát lezárják, emiatt az M15 autóútról a Mosonmagyaróvár - Pozsony irányú forgalom a 14. számú csomópontban nem tud kihajtani Rajka felé, a település nem lesz megközelíthető ebből az irányból. A következő kihajtási lehetőség már csak a szlovák oldalon lesz. A település csak Mosonmagyaróváron keresztül a 15. számú főúton lesz elérhető.

A korlátozás várhatóan 2019. április 30-ig lesz érvényben.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet