BUX 138451.84 0,6 %
OTP 44450 1,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Magyar Posta fizetési felszólítást küld a Jobbiknak

A Magyar Posta fizetési felszólítást küld a Jobbiknak, mert a pártnak 61 millió forint lejárt tartozása van felé - közölte a társaság az MTI-vel.

2018. június 15. péntek, 09:43

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A közlemény szerint a Jobbik idén február és április eleje között a Magyar Postát bízta meg választási reklámkiadványainak országos kézbesítésével, de május végéig egyáltalán nem fizettek az elvégzett munkáért.

Végül június elején a teljes tartozás egy részét átutalták, de továbbra is több mint 61 millió forinttal, plusz a késedelmi kamat összegével adós a társaságnak a párt.

A Magyar Posta a lejárt követelésre való tekintettel - a szokásos eljárási rend szerint - fizetési felszólítást küld a Jobbik Magyarországért Mozgalomnak - írta a cég.

A fotó forrása: Napi.hu/Szabó Dániel.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet