BUX 138610.43 0,72 %
OTP 44530 1,25 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Remek hírt kaptak a metrózók

Forgalomba állt a hetedik felújított szerelvény az M3 vonalán - adta hírül a BKV Zrt.

2017. augusztus 1. kedd, 14:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Egy újabb metrószerelvény kapta meg a hatóságtól az üzembe helyezési engedélyt, ezzel az M3-as vonalán immár hét felújított jármű közlekedik.

A BKV fontosnak tartotta hangsúlyozni a közleményben, hogy felelős üzemeltetőként a továbbiakban is az utasforgalomra alkalmas, biztonságosan üzemeltethető járműveket ad forgalomba.

Az utolsó szerelvény leszállítása a szerződésben foglaltak szerint jövő nyárra várható.

Olvassa el mit mondott korábban Tarlós István a fakockáról.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet