BUX 138437.52 0,59 %
OTP 44430 1,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az USA döntött: maradnak a NAFTA-ban

Washington egyelőre marad az Egyesült Államokat, Kanadát és Mexikót tömörítő Észak-amerikai Szabadkereskedelmi Egyezményben (NAFTA) - közölte az amerikai elnök, amikor telefonbeszélgetést folytatott a másik két érintett ország vezetőjével.

2017. április 27. csütörtök, 08:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A csütörtök hajnali bejelentés némi meglepetést okozott, mivel alig néhány órával korábban több kormányzati forrás épp az ellenkezőjéről beszélt. (Észak-Koreával kapcsolatban viszont úgy tűnik, elfogyott a türelem.)

A mexikói államfővel és a kanadai kormányfővel lezajlott megbeszélés után a Fehér Ház azt közölte, hogy \"a felek megállapodtak a NAFTA valamennyi fél javát szolgáló újratárgyalásáról\" - írja az MTI.

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet