BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bezárt a Cinema City a MOM Parkban

A Cinema City mozikat üzemeltető I.T. Magyar Cinema Kft. nem tudott megállapodni a MOM Parkkal a tavaly év végén lejárt szerződés megújításáról, ezért úgy döntöttek, hogy 2017. január 12-én bezárják a mozit a bevásárlóközpontban - mondta Buda Andrea marketing és PR-igazgató az MTI-nek pénteken.

2017. január 14. szombat, 18:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A döntést minden rendelkezésükre álló fórumukon - a honlapjukon, a Facebook-profiljukon, a call centerben - nyilvánosságra hozták, a mozi műsora a weboldalukon sem érhető el. Ezenkívül a bevásárlóközpont információs felületein is kihelyezték a hírt csütörtökön.

A MOM Park az MTI megkeresésére megismételte korábbi közlését, hogy a mozi nyitásáról, az üzemeltetőről hamarosan tájékoztatják a nyilvánosságot.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet