BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még mindig nem tudni, ki nyerte el az Eximbank ingyenmilliárdjait

Az Eximbank szokatlan feltételű és határidejű pályázatokat hirdetett meg november végén. Az Index információi szerint, bár a határidő már régen lejárt, a bank mélyen hallgat arról, hogy végül ki nyerte el a kiírt összeget.

2016. január 21. csütörtök, 10:13

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner>Hallgat az Eximbank arról, kinek ítélte oda azt a két, összesen 16 milliárd forintnyi tőkealapot, melyekre november végén írtak ki villámpályázatot. A pályázat feltételei elég szokatlanok voltak: magántőkét nem kértek, és nem hagytak túl sok időt a pályázóknak, november 30-án jelent meg a kiírás a holnapon, december 10-e volt a határidő, eredetileg 11-én hirdettek volna eredményt. Később adminisztrációs hibára hivatkozva az eredményhirdetést halogatták, a bank hetek óta semmilyen megkeresésre nem reagál - írja az Index-re hivatkozva a Portfolio.hu.
</banner>

<banner>A lap szerint a Forbes is megkereste az Eximbankot, és ők úgy értesültek, hogy a Gubicza Ágoston és Boris Mihály által vezetett GB & Partners nyert a bank pályázatán, akit egyébként maga a piac is a legesélyesebbnek tartott. Az Index úgy tudja, hogy a céget több szál is Rogán Antalhoz fűzi. Az Eximbank korábban még azt válaszolta, hogy a pályázati anyagot nyolcan váltották ki és végül négy alapkezelő nyújtotta azt be, a Forbes megkeresésére pedig azt a választ adták, hogy az eredményt \"a másik fél jóváhagyásának hiányában nem hozhatja nyilvánosságra üzleti titok miatt\".<kapcs></kapcs>
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet