BUX 138792.55 0,85 %
OTP 44570 1,34 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elszámolási vitába került a magyar állam

Lefoglalták a világkiállítás magyar pavilonját, miután a magyar állam nem fizette ki a kivitelezőt - írja az Index.

2015. december 2. szerda, 19:11

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A portál az RTL Klub Híradójára hivatkozva azt írja, hogy Szőcs Géza kormánybiztos elismerte a lefoglalás tényét, azonban az olaszok követeléseinek egy részét jogtalannak tartja. A megállapodás ugyanis 280 millió forintról szólt, amiből Szőcsék 46 milliót nem fizettek ki minőségi problémák miatt, az olaszok erre még 140 millió forintot követelnek pótmunkáért.

A milánói bíróság a jövő csütörtökre írta ki a tárgyalást.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet