BUX 138557.68 0,68 %
OTP 44490 1,16 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csökkent a Strabag vesztesége az első negyedévben

Magasabb forgalom mellett csökkent az osztrák Strabag építőipari konszern vesztesége az első negyedévben.

2015. május 29. péntek, 09:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A tavalyi 2,164 milliárd eurónál magasabb, 2,344 milliárd euró forgalom után az idei első negyedévben a kamat- és adófizetés előtti (EBIT) eredményszintű veszteség 159,3 millió euróra csökkent a 2014. első negyedévi 163,7 millió euróról, a nettó veszteség pedig 116,5 millió euróra mérséklődött 132,0 millió euróról.

A Strabag az idén 14 milliárd eurós forgalomra számít a tavalyi 13,6 milliárd euró után, EBIT eredménye pedig a tervei szerint \"legalább 300 millió euróra\" emelkedik a 2014-es 282 millió euróról.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet