BUX 138829.73 0,87 %
OTP 44600 1,41 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sokmilliárdos fejlesztést kapott Debrecen

A debreceni repülőteret működtető Xanga cégcsoport az elmúlt években 7 milliárd forint saját és pályázati forrást fordított a légikikötő fejlesztésére - közölte a város polgármestere csütörtökön.

2015. április 16. csütörtök, 16:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Papp László (Fidesz-KDNP) A kelet kapuja, kapu keletre - Debrecen címmel, a repülőtéren rendezett logisztikai napon a város gazdasága szempontjából az egyik legnagyobb lehetőségnek nevezte a repülőtéri fejlesztéseket, ahol légi, közúti és vasúti elérhetőséget biztosító trimodális központot alakítottak ki.

A logisztikai nap mintegy háromszáz résztvevője rakodás közben tekintette meg azt a konténer irányvonatot, amely Bécsen keresztül közvetlen vasúti összeköttetést biztosít Debrecen és három jelentős tengeri kikötő, Hamburg, Rotterdam és Koper között.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet