BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem fizet osztalékot a Tigáz

A Tigáz Zrt. tavalyi évi üzemi eredménye mínusz 16 milliárd forint, nettó vesztesége csaknem 36 milliárd forint, a társaság a 2013-as évre nem fizet osztalékot - tájékoztatott a Tigáz szerdán.

2014. április 16. szerda, 20:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A szerdán Budapesten megtartott éves rendes közgyűlésen a társaság elfogadta az éves beszámolót. A tájékoztatás szerint a 2013-as bruttó üzemi eredmény mínusz 14,3 milliárd forint.

A vállalat tavaly 1093 településen látott el elosztói tevékenységet, az egyetemes szolgáltatásban összesen 1,3 milliárd köbméter földgázt adott el mintegy 1,2 millió fogyasztónak.

A Tigáz honlapján található tájékoztató szerint a 2012-es üzemi eredmény mínusz 17,1 milliárd forint volt, az adózott eredmény mínusz 75,6 milliárd forint.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet