BUX 138410.77 0,57 %
OTP 44440 1,05 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fontos bejelentést tett a magyar Aldi

Az Aldi üzleteiben is elfogadják január 15-től az Erzsébet-utalványt.

2014. január 14. kedd, 11:54

Fotó: Dömötör Csaba / Pelsőczy Csaba
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. megállapodást kötött az Erzsébet Utalványforgalmazó Zrt.-vel, amely értelmében az áruházlánc mind a 93 magyarországi üzletében érvényes fizetőeszköz lesz az Erzsébet-utalvány - közölte a társaság. Az Aldi vásárlói 2014. január 15-től az Ajándék, az Étkezési, a Gyermekvédelmi és az Iskolai Erzsébet-utalványokkal is vásárolhatnak, ezzel az Aldi is csatlakozott azon Magyarországon működő áruházláncok sorához, amelyekben elfogadják az állami utalványokat.

Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. 2008-ban nyitotta meg első áruházát Magyarországon, jelenleg 93 üzlet várja a vásárlókat, a cég pedig közel 1500 magyar munkavállalót foglalkoztat.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet