BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új ipari park készül Miskolcon

Új ipari parkot alakít ki a miskolci önkormányzat a város déli részében, a 800 millió forintos beruházáshoz az önkormányzat 400 millió forintot nyert - mondta Kriza Ákos (Fidesz-KDNP) a város polgármestere sajtótájékoztatón, szerdán. (Képünk illusztráció.)

2013. február 13. szerda, 14:11

Fotó: Napi Gazdaság / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kriza Ákos közölte: miután a város eddigi ipari parkja \"betelt\", ezért nyitottak újabb területet a Miskolcon beruházók számára.

Az önkormányzat tulajdonában lévő, az M30-as autópálya közelében csaknem 63 hektáron kezdődhetnek meg a fejlesztések. A polgármester elmondta: Miskolc további gazdasági fejlődése, újabb munkahelyek létrehozása érdekében kiemelt jelentőségű az újabb ipari park.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet