BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Önkormányzat mentené a pápai húsüzemet

Nagyobb tulajdonrészt szerezne a pápai önkormányzat a helyi húsüzemben, hogy megóvja a nehéz helyzetben lévő társaságot és a több mint ezer munkahelyet - írja a Magyar Hírlap.

2012. december 28. péntek, 07:57

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A lap pénteki számában Áldozó Tamás polgármester azt nyilatkozta: jelenleg 8 százalékos a város tulajdonrésze a Pápai Hús 1913 Kft.-ben, de bízik abban, hogy sikerül megnyugtatóan rendezni az üzem helyzetét.

Elmondta, az önkormányzat ugyan nem adhat közvetlenül pénzt a társaságnak, de nagyobb tulajdonrészt szerezne a húsüzemben.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet