BUX 138451.84 0,6 %
OTP 44450 1,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint füstöl a kettes metró

Áll a metróforgalom a Deák tér és a Déli között.

2012. február 20. hétfő, 18:21

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Műszaki hiba miatt füstölt egy metrószerelvény a Batthyány téri megállóban a 2-es vonalon hétfő délután, emiatt nem jár a metró a Deák tér és a Déli pályaudvar végállomás között, ezen a szakaszon pótlóbuszok közlekednek - tájékoztatta Erős János, a BKV fődiszpécsere az MTI-t.

Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, a tűzoltók jelenleg is vizsgálják a füstölés okát.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet