A horvát lapnak az olajtársaság szíriai telephely-vezetője nyilatkozott, aki szerint mintegy száz dolgozót menekítettek ki és csupán négyen maradnak az INA létesítményeinél.
A Mol irányítása alatt lévő INA elhozta dolgozóinak többségét Szíriából - idézi a Bloomberg a Vecernji List értesülését. Négyen maradtak a telephelyen.
2012. február 6. hétfő, 09:45

A horvát lapnak az olajtársaság szíriai telephely-vezetője nyilatkozott, aki szerint mintegy száz dolgozót menekítettek ki és csupán négyen maradnak az INA létesítményeinél.