A műsor négy hete vasárnap esténként látható a közszolgálati televízióban A Hét helyén, ugyanakkor az adásonként 13 millió forintba kerülő produkció hétről-hétre csökkenő nézettséget hozott, míg az utolsó adás már csak 5 százalékos közönségarányt produkált. Az MTV ezért ettől a héttől az eddig külső gyártásban készülő műsort házon belül állítja elő, műsorvezetőnek azonban továbbra is Friderikusz Sándort kérik fel.
