Az Orbán-kormány volt szóvivője szerint a csatorna mennyiségben - a napi 34 híradóval - már a legjobb - írja az Origo.
Több mint egymillió otthonban fogható már a Hír TV adása. A televízió a közeljövőben újabb műsorokkal jelentkezik, nagyobb és modernebb stúdióba költözik, valamint tavasztól megkezdik a nézettségi adatok gyűjtését - közölte Borókai Gábor vezérigazgató.
2003. február 21. péntek, 09:22

Az Orbán-kormány volt szóvivője szerint a csatorna mennyiségben - a napi 34 híradóval - már a legjobb - írja az Origo.