Decemberben döntöttek a kínai hatóságok arról, hogy Magyarország felkerül a kínai turisták számára engedélyezett célországok közé. A konkrét adminisztratív lépések elfogadására még várni kell ugyan, de több hazai szakember ebben a lépésben látja a megoldást a pangó turisztikai iparág fellendítésére. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2003. január 15. szerda, 07:02
