Csintalan Sándor tavaly december végén megvált a budai hengermalomtól, az azt működtető Rác-Ing Kft.-t ugyanis megvette a Mahir Rt. - írja a Népszabadság. Tulajdonképpen visszavétel történt, hiszen Csintalan a céget 40 millióért vette meg, ezt a Mahir most szintén 40 millió forintért vásárolta vissza.
2003. január 10. péntek, 09:07
