Végh András, a cég logisztikai vezetője elmondta, hogy a telep megnyitását valószínűleg új gyártelep üzembe állítása is követi majd, szintén Tiszavasváriban.
A vállalat tavaly kapacitásnövelő beruházásokra 2,6 milliárd forintot fordított, nettó árbevétele nyolc százalékkal, 17,5 milliárd forintra nőtt. Az idei évben 20 milliárd forint körüli forgalomra számítanak, és 1,3 milliárd forintnyi beruházást terveznek.
