BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pénzt ad a földgázfűtés bővítésére a Főgáz

Harmadik alkalommal ezúttal 10 millió forinttal támogatja a Főgáz Rt. a XV. kerületi Önkormányzatot földgáz alapú fűtési rendszerének bővítésében.

2002. március 20. szerda, 11:43

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az XV. kerületi önkormányzat 15 millió forinttal egészíti ki azt a 10 millió forintot, amelyet a Főgáz Rt.-től kapott a rászorulók támogatására, és a földgáz alapú fűtési rendszer bővítésére. Vasanits Dezső, a Főgáz elnök-vezérigazgatója mai tájékoztatóján megemlítette, hogy cége 2005-re valamennyi (790 ezer) ügyfelének számlázását maga lesz képes elvégezni, mivel akkorra épül ki teljesen az ehhez szükséges informatikai és mérőrendszer.

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet