BUX 138984.19 0,99 %
OTP 44640 1,5 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Készülnek az áramrendeletek (GM)

Várhatóan az év második felének elején jelenik meg az a több tucat kormány- és miniszteri rendelet, amely lehetővé teszi a tavaly év végén elfogadott villamos energia törvény végrehajtását. Erre tett ígéretet ma délelőtt Hegedűs Éva, a Gazdasági Minisztérium helyettes államtitkára az Energia Nagyfogyasztók Fórumán.

2002. január 25. péntek, 10:51

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Elhangzott az is, hogy az árampiac 2003. január 1-i megnyitásának mértéke egyelőre még nincs eldöntve, arról majd a tapasztalatok alapján a kormány dönt. Ezért csak arról beszélhetünk, hogy a tervezett mérték 30-35 százalék. Ma még tisztázatlan azonban, hogy a piacnyitás után kik tartoznak majd a feljogosított nagyfogyasztók körébe és az is, hogyan megy végbe az átállás és milyenek lesznek az árak és a díjak.

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet