BUX 138557.68 0,68 %
OTP 44490 1,16 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Holnap nyit a MOM Park

Sikerült a tervezett keretösszegen, 40 milliárd forinton belül megvalósítani a MOM Parkban kialakított bevásárlóközpont, irodaház és luxuslakás építését, amelynek beruházója a Bajor Házépítők (BH) Kft. Szajlai József, a BH ügyvezető igazgatója lapunknak elmondta, hogy a MOM Parkot holnap nyitják meg a nagyközönség előtt.

2001. szeptember 19. szerda, 15:16

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az összesen 28,5 ezer négyzetméter irodaterületből 21 ezer négyzetmétert már bérbe vettek, az üzlethelyiségek többségét bérbe adták, az összesen 166 lakásból 100-110-et értékesítettek. Szajlai megerősítette azt a NAPI Gazdaságban június 5-én megjelent információt, hogy a MOM Park összesen mintegy 15 ezer négyzetmétert kitevő három irodatornyának eladásáról tárgyalásokat folytattak elsősorban a Deutsche Bank (DB), illetve annak ingatlanalapjával, a Deutsche Grundbesitz-tel. Megítélése szerint az ügylet ez év végén lezárulhat, ám hozzátette, hogy a DB-n kívül más ingatlanberuházó cégek is érdeklődnek a vételről.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet