BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Flextronics közel kétmilliárd forintos beruházást hajt végre Nyíregyházán

A Nyíregyházi Polgármesteri Hivatal kiadta az építési engedélyeket a Flextronics International helyi gyárának bővítéséhez, amely alapján a szingapúri székhelyű multinacionális cég új fröccsöntő- és fémmegmunkáló üzemet hoz létre a város ipari parkjában - közölte az MTI Csabai Lászlóné polgármester mai bejelentésére hivatkozva.

2001. május 23. szerda, 15:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A polgármester asszony elmondta: tudomása szerint a Flextronics már kiválasztotta az üzem kivitelező fővállalkozóját, így a közeli napokban indul a csaknem kétmilliárd forint értékű beruházás. A Flextronics az év végén szeretné átadni az új üzemet, ahol 200-300 dolgozóval tervezi indítani a termelést. A cégnél folynak az előkészületek egy harmadik nyíregyházi üzem építésére is, amely csomagolóanyagokat állít majd elő.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet