A polgármester asszony elmondta: tudomása szerint a Flextronics már kiválasztotta az üzem kivitelező fővállalkozóját, így a közeli napokban indul a csaknem kétmilliárd forint értékű beruházás. A Flextronics az év végén szeretné átadni az új üzemet, ahol 200-300 dolgozóval tervezi indítani a termelést. A cégnél folynak az előkészületek egy harmadik nyíregyházi üzem építésére is, amely csomagolóanyagokat állít majd elő.
