Csaknem tíz év után új gazdája lehet a székesfehérvári, meglehetősen leromlott állapotban lévő Árpád szállónak és fürdőnek – erősítették meg a NAPI Gazdaság információit a tulajdonos helyi önkormányzatnál. Az ajánlattevő, egy magyar–amerikai vegyesvállalat többek között rekreációs központot és bérlakásokat is építene az ingatlanegyüttes területén. Részletek a holnapi Befektetőben.
2001. március 11. vasárnap, 06:59
