A debreceni helyhatóság csaknem száz bérlakást újít fel, illetve alakít ki annak a támogatásnak köszönhetően, melyet a Gazdasági Minisztériumtól (GM) nyert el. Az önkormányzat tulajdonában lévő Cívis Ház Rt. emellett mintegy kétszáz új lakást épít a Malomközben, ezeket értékesítik. Részletek a holnapi Befektetőben.
2001. március 11. vasárnap, 06:59
