BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több száz lakást épít a debreceni önkormányzat

A debreceni helyhatóság csaknem száz bérlakást újít fel, illetve alakít ki annak a támogatásnak köszönhetően, melyet a Gazdasági Minisztériumtól (GM) nyert el. Az önkormányzat tulajdonában lévő Cívis Ház Rt. emellett mintegy kétszáz új lakást épít a Malomközben, ezeket értékesítik. Részletek a holnapi Befektetőben.

2001. március 11. vasárnap, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet