Boross Norbert, az Elmű Rt. kommunikációs igazgatója, a hat áramszolgáltatót tömörítő egyesület titkára az MTI-nek nyilatkozva elmondta, a 6 százalékos fogyasztóiár-emelés után elfogadhatatlan, hogy az MVM a szolgáltatókkal szemben 13 százalékkal növelte az árakat. Az igazgató hangsúlyozta örülnek, hogy sikerült elérni, hogy az MVM változtatott eddigi álláspontján, és hajlandó a kétoldalú tárgyalásra.
