BUX 138441.23 0,59 %
OTP 44380 0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az áramszolgáltatók nem keveslik a 6 százalékos emelést

Tovább tart a nyilatkozat háború az MVM és a magyarországi áramszolgáltatók között. Az utóbbiak visszautasítják az MVM Rt. azon állítását, amely szerint a keveslik januártól érvényes 6 százalékos villamosenergia áremelést.

2001. január 30. kedd, 09:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Boross Norbert, az Elmű Rt. kommunikációs igazgatója, a hat áramszolgáltatót tömörítő egyesület titkára az MTI-nek nyilatkozva elmondta, a 6 százalékos fogyasztóiár-emelés után elfogadhatatlan, hogy az MVM a szolgáltatókkal szemben 13 százalékkal növelte az árakat. Az igazgató hangsúlyozta örülnek, hogy sikerült elérni, hogy az MVM változtatott eddigi álláspontján, és hajlandó a kétoldalú tárgyalásra.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet