A múlt pénteki kábeltűz után teljes kapacitással üzemelnek a Főtáv Rt. kispesti erőműjében a kazánok. Az erőmű 25 ezer lőrinci, kispesti és kőbányai távfűtéses lakótelepi lakásban látja el a szolgáltatást. Az elmúlt napok csökkentett fűtése, valamint a fűtési és melegvízellátási zavarok miatt az érintett átalánydíjas fogyasztók a februári számlán jelentkező díjjóváírásban részesülnek.
2001. január 18. csütörtök, 12:29
