BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Teljes kapacitással üzemel a kispesti erőmű

A múlt pénteki kábeltűz után teljes kapacitással üzemelnek a Főtáv Rt. kispesti erőműjében a kazánok. Az erőmű 25 ezer lőrinci, kispesti és kőbányai távfűtéses lakótelepi lakásban látja el a szolgáltatást. Az elmúlt napok csökkentett fűtése, valamint a fűtési és melegvízellátási zavarok miatt az érintett átalánydíjas fogyasztók a februári számlán jelentkező díjjóváírásban részesülnek.

2001. január 18. csütörtök, 12:29

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet