BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol 35,5 milliárdnyi kötvényt bocsát ki

A Mol Nyrt. maximum 35,5 milliárd forint összegű, 10 éves lejáratú kötvényt tervez kibocsátani az elkövetkező napokban a Magyar Nemzeti Bank (MNB) által meghirdetett Növekedési Kötvényprogram keretein belül - írja az MTI az olajipari társaság közlése nyomán.

2021. április 6. kedd, 12:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nagyvállalatok február közepéig a jegybanki kötvényprogramon keresztül, annak indulása óta összesen közel 900 milliárd forint értékű forrást vontak be.

Legutóbb a Richter Gedeon Nyrt. közölte, hogy ügyvezetése kötvénykibocsátást javasol akvizíciós képességeinek javítása érdekében.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet