A BUX 11.30 órakor 36 891,80 ponton állt, ami a keddi záró értékéhez képest 924,39 pontos, 2,57 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 925,28 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 8,6 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 81 forinttal, 4,23 százalékkal 1997 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 440 forinttal, 4,07 százalékkal 11 240 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,76 százalékkal 399 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama nem változott, 6650 forintot értek.
