BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősödött Budapest a délelőtti kereskedésben

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 0,89 pontos nyitás után emelkedett szerdán délelőtt - írja az MTI.

2020. június 3. szerda, 11:57

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX 11.30 órakor 36 891,80 ponton állt, ami a keddi záró értékéhez képest 924,39 pontos, 2,57 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 925,28 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 8,6 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 81 forinttal, 4,23 százalékkal 1997 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 440 forinttal, 4,07 százalékkal 11 240 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,76 százalékkal 399 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama nem változott, 6650 forintot értek.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet