BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősödött Budapest a kedd délelőtti kereskedésben

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 139,19 pontos nyitás után emelkedett kedden délelőtt - írja az MTI.

2020. május 26. kedd, 11:50

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX 11.30 órakor 36 022,50 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 811,90 pontos, 2,31 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 672,71 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 7,9 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 24 forinttal, 1,20 százalékkal 2024 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 465 forinttal, 4,78 százalékkal 10 200 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,51 százalékkal 392 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 60 forinttal, 0,88 százalékkal 6880 forintra nőtt.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet