BUX 139052.60 1,04 %
OTP 44660 1,55 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csökkent délelőtt a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 14,49 pontos nyitás után csökkent csütörtökön délelőtt - írja az MTI.

2020. április 2. csütörtök, 11:43

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX 11.30 órakor 32 050,01 ponton állt, ami a legutóbbi, szerdai záró értékéhez képest 311,33 pontos, 0,96 százalékos csökkenés, a csütörtöki nyitásnál 325,82 ponttal alacsonyabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 9,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 14 forinttal, 0,74 százalékkal 1903 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 320 forinttal, 3,62 százalékkal 8520 forintra csökkent.

A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,84 százalékkal 360 forintra nőtt.

A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,24 százalékkal 6365 forintra esett.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet