BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zöldben állt meg New York

Jó nap volt a Wall Streeten.

2018. október 3. szerda, 22:28

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Erősödéssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.

A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 55,26 ponttal, 0,21 százalékkal, 26 829,2 pontra emelkedett.

Az S&P 500-as mutatója 2,08 ponttal, 0,07 százalékkal nőtt, és 2925,51 ponton fejezte be a napot.

A technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 25,54 ponttal, 0,32 százalékkal erősödött, és 8025,09 ponton zárt.

Szerdán a BÉT-en minden vezető részvény emelkedett.

A fotó forrása: Shutterstock.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet