Ballai Zoltán, a Raiffeisen Bank elemzője az MTI-nek elmondta, hogy a budapesti tőzsde hangulata szerdán a nemzetközihez hasonló volt, valamennyi vezető részvény erősödött.
A Mol 0,46 százalékkal 2606 forintra erősödött, 3,3 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 2,60 százalékkal 9850 forintra nőtt, forgalmuk 13,1 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 0,73 százalékkal 414 forintra emelkedett, forgalma 340,6 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 0,19 százalékkal 5215 forintra növelte értékét, a részvények forgalma 2,6 milliárd forintot ért el.
Fotó: Napi.hu/Szabó Dániel
