A részvénypiac forgalma fél háromig 2,4 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek a pénteki záráshoz képest - írta az MTI.
A Mol árfolyama 1,18 százalékkal 3008 forintra csökkent, 249,5 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 0,55 százalékkal 10 870 forintra esett, forgalmuk 578,1 millió forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 0,96 százalékkal 466,50 forintra gyengült, forgalma 390,2 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 1,03 százalékkal 6705 forintra csökkent, a részvények forgalma 159,0 millió forintot ért el.
