Ballai Zoltán, a Raiffeisen elemzője az MTI-nek elmondta: a BÉT szerdai árfolyammozgását alapvetően oldalazás jellemezte, már délelőtt nagyjából beálltak a délután is tapasztalható részvényárak. Fontosabb makroadatokról nem érkeztek hírek.
Alacsony volt a forgalom, a nemzetközi piacok tendenciáit követte a magyar börze, a következő napokban is ez lesz a jellemző.
A Mol 18 százalékkal 3010 forintra erősödött, 614,3 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 1,18 százalékkal 10 675 forintra nőtt, forgalmuk 1,2 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 0,65 százalékkal 457 forintra csökkent, forgalma 177,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 1,37 százalékkal 6713 forintra esett, a részvények forgalma 387,2 millió forintot ért el.
(Megtalálták a bitcoin zuhanásának felelősét)
Címlapkép forrása: StckSnap.io
