A részvénypiac forgalma fél háromig 3,4 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
A Mol 80 forinttal, 0,40 százalékkal, 20 305 forintra erősödött, 429,8 millió forintos forgalomban. Az OTP-részvények ára 98 forinttal, 1,20 százalékkal, 8268 forintra nőtt, forgalmuk 1,8 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,62 százalékkal, 490 forintra emelkedett, forgalma 184,7 millió forint volt. A Richter-papírok árfolyama 55 forinttal, 0,85 százalékkal, 6560 forintra nőtt, forgalmuk 872,5 millió forintot ért el.
