A részvénypiac forgalma délelőtt 2,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
A Mol 145 forinttal, 0,70 százalékkal 20 460 forintra csökkent. Az OTP-részvények ára 10 forinttal, 0,12 százalékkal 8310 forintra emelkedett.
A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,82 százalékkal 490 forintra nőtt. A Richter-papírok árfolyama 31 forinttal, 0,48 százalékkal 6464 forintra emelkedett.
