A részvénypiac forgalma délelőtt 8,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest. A Mol 70 forinttal, 0,41 százalékkal 17 180 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 136 forinttal, 1,95 százalékkal 7115 forintra erősödött. A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,69 százalékkal 438 forintra nőtt.
A Richter-papírok árfolyama 41 forinttal, 0,72 százalékkal 5721 forintra emelkedett.
