A BUX 11.30-kor a pénteki záró értékéhez képest 22,87 pontos, 0,08 százalékos emelkedést mutatott. A részvénypiac forgalma 1,5 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 80 forinttal, 0,49 százalékkal 16 410 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 53 forinttal, 0,77 százalékkal 6943 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,22 százalékkal 458 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 67 forinttal, 1,15 százalékkal 5772 forintra esett.
