Arról, hogy ez az időtartam pontosan mekkora, mióta és főként meddig tart, Mol-közeli forrásainktól eltérő információkat kaptunk. Annyi bizonyosnak látszik, hogy akár még hónapok is eltelhetnek mindaddig, amíg Hernádi Zsolt ténylegesen visszaül az olajtársaság irányítópultjához.
A lap cégnél hivatalosan is érdeklődött, amelyre a vállalat annyit közölt: \"A Mol visszautasítja, hogy felső vezetői szabadságának részleteiről tájékoztassa a sajtót. Természetesen a Molban is tisztázottak szabadság esetén a helyettesítések. Így a cég zavartalan működése minden esetben biztosított.\"
