BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hosszú szabadságra távozott a Mol-vezér

Szokatlanul hosszú, több hónapos szabadságon tartózkodik jelenleg is Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója – tudta meg a Népszabadság.

2014. augusztus 9. szombat, 09:50

Fotó: Napi Gazdaság / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Arról, hogy ez az időtartam pontosan mekkora, mióta és főként meddig tart, Mol-közeli forrásainktól eltérő információkat kaptunk. Annyi bizonyosnak látszik, hogy akár még hónapok is eltelhetnek mindaddig, amíg Hernádi Zsolt ténylegesen visszaül az olajtársaság irányítópultjához.

A lap cégnél hivatalosan is érdeklődött, amelyre a vállalat annyit közölt: \"A Mol visszautasítja, hogy felső vezetői szabadságának részleteiről tájékoztassa a sajtót. Természetesen a Molban is tisztázottak szabadság esetén a helyettesítések. Így a cég zavartalan működése minden esetben biztosított.\"

Economx
Economx

Ez is érdekelhet