A BUX 0,9 százalékkal emelkedve 18 773 ponton zárta a napot, főleg a Magyar Telekom szárnyalásának köszönhetően. A Telekom-papírok annak betudhatóan drágultak, hogy sokan féltek attól a részvény a Richterhez hasonlóan kikerült az MSCI-indexból. Miután ez nem történt meg 2,3 százalékot drágult a részvény, így 358 forinton zárt a papír. Nem került vissza viszont a kosárba a Richter, a gyógyszerrészvény ennek ellenére 1,4 százalékot emelkedett, különösebb hír nélkül. A gyógyszergyártóknak amúgy jó napjuk volt, az Egis az előző napi több mint 3 százalékos emelkedés után csütörtökön több mint 4 százalékot emelkedett. A gyorsjelentése alapján jelentősen alulértékelt részvényt úgy látszik kezdik felfedezni a befektetők, és az elemzők is, ugyanis céláremelés is érkezett egy külföldi brókercégtől a papírra. A részvény végül 19 250 forinton zárta a napot, ami 4,1 százalékos pluszt jelentett, viszont erős ellenálláshoz érkezett, ami a 19 500 forintos szintnél állhat a papír útjának emelkedésébe.
Megpihent viszont az OTP az 5000 forintos szint előtt, a kérdés az, hogy innen újra lefordul az árfolyam vagy csak erőt gyűjt, hogy akár 5400 forintig is elszaladjon a részvény. Mindenestre csütörtökön minimálisan 0,1 százalékot emelkedve zárt 4933 forinton az árfolyam. A Mol ennél picit többet 0,3 százalékot emelkedett, ez 16 550 forintos értéket takart zárásban. A gyenge negyedévről, de jó kilátásokról számot adó Masterplast esetében inkább a jövőt árazták, mert a részvények 2 százalékot drágultak és 479 forinton zártak. A továbbra is masszívan veszteséges Pannergy nem mozdult a friss adatokra mivel 340 forinton stagnált a részvény árfolyama.
