BUX 138792.55 0,85 %
OTP 44570 1,34 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megvásárolja az E-Star a leányvállalati részvényeket

Az E-Star bejelentette, hogy a társaság igazgatósága úgy döntött, a tervezett hitel/tőke konverziót követően a leányvállalatokhoz kerülő részvényeket

2013. május 13. hétfő, 08:51

Fotó: Napi Gazdaság / Katona Vanda
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner>Az E-Star április 26-án kötött csődegyezséget a hitelezőkkel, az igazgatóság pedig most úgy döntött, hogy a megvalósuló hitel/tőke konverzió során a leányvállalatokhoz kerülő részvényeket az értékpapírszámlán történő jóváírástól számított 30 napon belül megvásárolja, részvényenként 366 forintért. Az E-Star igazgatósága emellett úgy döntött, hogy a korábbi visszavásárlás következtében a tulajdonában lévő, társaság által kibocsátott E-Star 2012/A megjelölésű kötvényeket részleges törléssel bevonja. A társaság továbbá azt is közölte, hogy az újonnan megválasztott igazgatósági és felügyelő bizottsági tagok akként nyilatkoztak, hogy nem rendelkeznek az E-Star által kibocsátott részvényekkel.
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet