<banner>Az E-Star április 26-án kötött csődegyezséget a hitelezőkkel, az igazgatóság pedig most úgy döntött, hogy a megvalósuló hitel/tőke konverzió során a leányvállalatokhoz kerülő részvényeket az értékpapírszámlán történő jóváírástól számított 30 napon belül megvásárolja, részvényenként 366 forintért. Az E-Star igazgatósága emellett úgy döntött, hogy a korábbi visszavásárlás következtében a tulajdonában lévő, társaság által kibocsátott E-Star 2012/A megjelölésű kötvényeket részleges törléssel bevonja. A társaság továbbá azt is közölte, hogy az újonnan megválasztott igazgatósági és felügyelő bizottsági tagok akként nyilatkoztak, hogy nem rendelkeznek az E-Star által kibocsátott részvényekkel.
</banner>
