A legjobban a Magyar Telekom teljesített, amely napközben 3 százalék feletti pluszban is volt, végül azonban 2 százalékkal 350 forintra drágult a részvény. Ez ugyan, ha önmagában nézzük nagyon jó teljesítmény, azonban, ha figyelembe vesszük, hogy egy nappal korábban a nap végi eladási hullámnak betudhatóan több mint 4 százalékot zuhant az árfolyam akkor már közels sem annyira rózsás a helyzet. Sőt fordulatról szinte egyáltalán nem is beszélhetünk technikai alapon inkább csak korrekcióról.
Nem szerepelt jól a Richter sem. A gyógyszergyártó esetében úgy látszik kevés volt a befektetőknek a várakozásoknál jobb profit, és az elemzők is hiába jönnek ki elemzéseikkel, hogy a cég alulértékelt. A részvény árfolyama ugyanis 1 százalékkal 33 800 forintra csökkent.
Megállt az OTP menetelése is, a részvény ugyanakoor ahhoz képest még mindig jól tartja magát, hogy az amerikai piacok mínuszban voltak a magyar tőzsde zárásakor, és a jegybank felől sem érkeztek túl rózsás hírek. A bankrészvény ugyanis mindezek ellenére 0,2 százalékkal 4890 forintra drágult.
Az olaj árának esése ellenére drágult viszont a Mol. Úgy látszik az elmúl időszak esése után legalább megállóra telik a részvénytől. Mindenesetre csütörtökön 0,9 százalékkal 16 550 forintra drágult a részvény.
Az Egis utoljára forgott osztalékkal, amitől óvatossá váltak a befektetők még akkor is, ha az árfolyamhoz mérten nem túl nagy számról van szó. A néhány százalékos kifizetést azonban majd csak pénteken árazhatják be a részvényesek ha akarják, csütörtökön ugyanis 0,1 százalékkal 18 085 forintra esett vissza a részvény.
