Az E-Star a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közölte, hogy a társaság a tárgyaláson vállalta az egyezségi javaslat átdolgozását, az elvi egyezség szerinti kidolgozását. A közlemény szerint a csődtárgyaláson a kisbefektető hitelezők indítványozták, hogy az E-Star soron következő rendkívüli közgyűlésén válassza Mádi Szabó Zoltán hitelezőt a felügyelő bizottság tagjává 2014. december 31-ig. Ezt a javaslatot elfogadták a hitelezők. A BÉT péntekre a csődegyezségi tárgyalás miatt felfüggesztette az E-Star részvényeinek kereskedését.
