BUX 139192.62 1,14 %
OTP 44660 1,55 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az E-Star hitelezői elfogadták az elvi csődegyezségi javaslat tervezetét

Az október óta csődeljárás alatt álló társaság harmadik csődegyezségi tárgyalását tartotta pénteken.

2013. március 22. péntek, 18:49

Fotó: Napi Gazdaság / Katona Vanda
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az E-Star a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közölte, hogy a társaság a tárgyaláson vállalta az egyezségi javaslat átdolgozását, az elvi egyezség szerinti kidolgozását. A közlemény szerint a csődtárgyaláson a kisbefektető hitelezők indítványozták, hogy az E-Star soron következő rendkívüli közgyűlésén válassza Mádi Szabó Zoltán hitelezőt a felügyelő bizottság tagjává 2014. december 31-ig. Ezt a javaslatot elfogadták a hitelezők. A BÉT péntekre a csődegyezségi tárgyalás miatt felfüggesztette az E-Star részvényeinek kereskedését.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet